WOHLHAUPTER

wohlhaupterpng

Firma Wohlhaupter to niemiecki producent narzędzi systemowych do precyzyjnego wytaczania wykańczającego i zgrubnego. Jako jedyny na świecie oferuje narzędzia z cyfrowym pomiarem przesuwu w zakresie od Ø0,4 – Ø3255 mm, system ten jest również wygodny i lekki dzięki zastosowaniu aluminiowych elementów narzędzi. Wohlhaupter zwiększa użyteczność poprzez wprowadzenie wymiennych modułów, dzięki którym w łatwy sposób można skrócić czas przemiany jednego narzędzia w drugie, a także pracować na dowolnej długości.

 

Przykładowe produkty firmy WOHLHAUPTER

woh1MULTI BORE®

Znany na całym świecie modułowy system łączenia elementów narzędzi. Można go używać w najróżniejszych wariantach obróbki, a także w połączeniu z każdym istniejącym typem mocowania.
Plik pdf do pobrania: Plik


woh2ALU LINE

Charakterystyczna lekka konstrukcja narzędzi serii Alu-Line to nowoczesne rozwiązanie umożliwiające znaczące obniżeniu masy narzędzi nawet do 50% chroniąc dzięki temu wrzeciono maszyny. Pozwala to na instalację w procesie produkcji znacznie większych modułów narzędziowych. Możliwość zastosowania narzędzia nawet przy prędkości 2800 m/min.


DIGIBORE

woh4woh3To system dzięki któremu jednym narzędziem możemy wykonywać wytaczanie wykańczające w zakresie średnic od 3 do 208 mm. DIGIBORE zapewnia najwyższą jakość dzięki optoelektronicznemu pomiarowi przesuwu do ostrza, dodatkowym atutem jest łatwość obsługi dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi. Poza tymi zaletami oraz szerokim wyposażeniem dodatkowym, system ten umożliwia wykonanie obtaczania oraz kanałków na czole otworu.

Plik pdf do pobrania: Plik

 


PRIMEBORE

woh5woh6To system precyzyjnych wytaczadeł wykończeniowych pozwalających na szeroką konfigurację w zakresie średnic od Ø2 – Ø208 mm. Charakteryzuje się dużą dokładnością nawet do 0,002 mm na  średnicy otworu, możliwością stosowania wewnętrznego chłodzenia w każdej konfiguracji, automatycznie definiowana pozycja krawędzi tnącej, możliwość pracy z prędkością 12 000 obr/min.

Plik pdf do pobrania: Plik

 

Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

Promocje

Zobacz wszystkie promocje