Targi Innoform Bydgoszcz 2020

Dziękujemy za odwiedzenie stoiska MS SPINEX na Targach Innoform w Bydgoszczy.
Targi odbyły się 3-5 marca 2020 roku, nasze stoisko miało nr 54.
Mamy nadzieję i wierzymy, że wymiana cennych doświadczeń podczas odbytych spotkań zaowocuje interesującymi projektami.
Do zobaczenia za rok.

stidko 54

Dlaczego warto wziąć udział w Targach INNOFORM®?

Nie ma jednej odpowiedzi, jest za to kilka powodów. Przede wszystkim, aby odnieść sukces należy nieustannie być na bieżąco. Pamiętajmy również, że na targach możemy spotkać nie tylko partnerów, ale i konkurencję. Zaryzykuję stwierdzeniem, że są tu wszyscy. Udział jest szansą na nowe kontakty biznesowe, które owocują w kolejnych miesiącach. Trudno się nie zgodzić. Jak wskazują badania podczas ostatniej edycji , w marcu 2019,  na powierzchni 6000m2 swoją ofertę zaprezentowało 366 firm. Było to o 100 więcej w stosunku do poprzedniej edycji w roku 2018! Imprezę odwiedziło niemal 4000 osób. Zainteresowanie targami z każdym rokiem jest coraz większe.

Nie tylko liczby, ale i specjalizacja 

Zdaniem Wystawców tym, co wyróżnia Targi INNOFORM® jest profil imprezy. Na te trzy wyjątkowe dni do Bydgoszczy przyjeżdżają specjaliści z branży i decydenci. Wszyscy w konkretnym celu, aby poznać nowości i wdrożyć je w swojej firmie, uzupełnić park maszynowy i nawiązać współpracę z podwykonawcami. W mieście swoją siedzibę ma blisko 200 przedsiębiorstw zajmujących się przetwórstwem tworzyw polimerowych i ok. 30 narzędziowni. Zatrudnienie znajduje łącznie ponad 4000 osób i wciąż rośnie zapotrzebowanie na nowych wykwalifikowanych pracowników. Tak jak region kujawsko-pomorski jest liderem w wytwarzaniu narzędzi na światową skalę, tak Międzynarodowe Targi Kooperacji Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® są numerem jeden wśród wydarzeń o tej tematyce na północy kraju. Świadczy to o tym, że jest to idealne miejsce wymiany myśli, doświadczeń a przede wszystkim kontaktów dla wszystkich tych, którzy związani są z branżą narzędziowo-przetwórczą.

Pobierz i zarejestruj darmowy bilet na Targi Innoform 2020

Do Państwa dyspozycji przekazujemy ELEKTRONICZNE ZAPROSZENIE TARGOWE

INNOFORM 2020 ZAPROSZENIE ELEKTRONICZNE

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr 54 MS SPINEX Wydrukuj zaproszenie, dokonaj rejestracji on-line i skorzystaj z bezpłatnego wejścia.

pdf Pobierz

INNOFORM 2020 ZAPROSZENIE ELEKTRONICZNE EN

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr 54 MS SPINEX Wydrukuj zaproszenie, dokonaj rejestracji on-line i skorzystaj z bezpłatnego wejścia.

pdf Pobierz

Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

Promocje

Zobacz wszystkie promocje