Płatny staż dla absolwentów

płatny staż dla absolwentów

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, będąca wiodącym dystrybutorem narzędzi skrawających znanych firm t.j.:
POKOLM, BENZ, TBT, SIMONDS, BASS, w związku z rozwojem działu narzędziowego poszukuje osoby na płatny staż.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • dobór narzędzi na potrzeby klientów,
  • wsparcie techniczne dla inżynierów sprzedaży działających w terenie oraz handlowców w biurze,
  • wsparcie w procesach realizacji zamówienia,
  • kontakt telefoniczny z klientami.

Wymagania:

  • absolwent lub student ostatniego roku studiów technicznych (mechanika i budowa maszyn, mechanika),
  • podstawowa znajomość zagadnień obróbki skrawaniem,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i zaangażowanie.

Co oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu,
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • pomoc w doskonaleniu warsztatu pracy i umiejętności,
  • pracę w młodym i zgranym zespole.

Oferty ( list motywacyjny, cv ze zdjęciem ) prosimy nadsyłać na adres:

MS SPINEX

ul. Klimontowska 19
04-672 Warszawa
e-mail: rekrutacja

Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

Promocje

Zobacz wszystkie promocje