Inżynier sprzedaży – narzędzia skrawające

Firma MS SPINEX zajmująca się na polskim rynku wdrażaniem i dystrybucją narzędzi skrawających uznanych światowych producentów takich jak POKOLM, BENZ, WOHLHAUPTER, OSG, BASS, SIMONDS, JBO i inne.

Zatrudni na stanowisku:

REGIONALNY INŻYNIER SPRZEDAŻY na teren:

  • mazowiecki,
  • wielkopolski i Polski zachodniej,
  • kujawsko-pomorski, pomorski.
Zakres obowiązków:
  • doradztwo techniczno -handlowe z zakresu obróbki skrawaniem,
  • wdrażanie nowych rozwiązań, aktywna sprzedaż narzędzi,
  • bieżący kontakt z klientami firmy w danym regionie.
Wymagania:
  • praktyczna znajomość zagadnień obróbki skrawaniem,
  • doświadczenie w sprzedaży narzędzi skrawających do metalu,( znajomość branży w regionie będzie dodatkowym atutem )
  • prawo jazdy kat. B,znajomość języka angielskiego i /lub niemieckiego,
  • biegła obsługa komputera.
Oferujemy:
  • pracę w młodym, zgranym zespole,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • samochód służbowy,
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Oferty ( list motywacyjny, cv ze zdjęciem) prosimy nadsyłać na adres:

MS SPINEX

ul. Klimontowska 19
04-672 Warszawa
e-mail: rekrutacja

Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

Promocje

Zobacz wszystkie promocje