Asystentka do działu sprzedaży narzędzi

MS SPINEX Spinkiewicz Maciej – dystrybutor narzędzi skrawających i przedstawiciel znanych producentów jak POKOLM, BASS, TBT, BENZ.

Zatrudni osobę na stanowisko:

Asystentki do działu sprzedaży narzędzi

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • umiejętności obsługi komputera i programów pakietu Office,
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych z dostawcami i klientami,
  • zaangażowania w pracę zespołu i dążenia do osiągnięcia wyznaczonych celów.
Podstawowy zakres obowiązków pracy:
  • kontakt z zagranicznymi dostawcami,
  • kontakt z polskimi klientami,
  • przygotowywanie ofert w systemie CRM (ITCube),
  • realizacja i nadzór zamówień klient/dostawca,
  • wystawianie faktur do kontraktów w programie SAGE Symfonia
    ( znajomość programu SAGE Symfonia i ITCube będzie dodatkowym atutem ),
  • kontakt z przedstawicielami terenowymi.
Osobie zatrudnionej na tym stanowisku zapewniamy:
  • ciekawą pracę w miłym, ambitnym zespole,
  • atrakcyjne warunki płacy,
  • możliwość dalszego rozwoju i kształcenia,
  • dobre warunki pracy w naszym biurze w Warszawie.

Aplikacje wraz z CV prosimy przysyłać na adres:

MS SPINEX

ul. Klimontowska 19
04-672 Warszawa
e-mail: rekrutacja

Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

Promocje

Zobacz wszystkie promocje